چهارشنبه ,۱ آبان ۱۳۹۸
صفحه اصلی / طراحی داخلی / طراحی اتاق پذیرایی و نشیمن / ۶ پیشنهاد ارزان برای تغییر دکوراسیون منزل + عکس

۶ پیشنهاد ارزان برای تغییر دکوراسیون منزل + عکس

بار دیگر با یک مطلب تازه در کنار شماییم تا بتوانیم راهنمای شما در طراحی دکوراسیون منزلتان باشیم. اما این بار به سراغ دکوراسیون منزلتان آمده ایم و قصد آن داریم تا بتوانیم با کمترین هزینه دکوراسیونی بسیار جذاب و اصولی را به شما هدیه کنیم.

همیشه نیاز نیست تا آخرین ریال جیبتان خرج کنید تا یک دکوراسیونی شیک و جذاب داشته باشید. گاهی می شود با کمترین تغییر و صرف کمترین هزینه دکوراسیونی بی نظیر را برای خود و خانه خود رقم بزنید. به طور کلی شما باید از قوانین پیروی کنید حال به دنبال تغییرات بزرگ هستید یا تغییرات کوچک ؛ زمانی که اصولی پیش بروید نتیجه کار قطعا مورد رضایت شما و دیگران قرار خواهد گرفت.

پیشنهاد اول

برای شروع یک دفترچه بردارید و هر آنچه که نیاز به تغیییر است و مورد نیاز شما و آنچه که در ذهن دارید است را یادداشت کنید تا یادتان نرود. چرا که بعد از شروع کار تغییر دکوراسیون آنقدر سرگرم کار می شوید و شلوغی کار شما را با خود می برد ، که ممکن است چیزی از قلم بیافتد.

پیشنهاد دوم

بسیاری از مشکلات با کمترین تغییر و جابه جایی حل خواهد شد. سعی کنید مشکلات دکوراسیون خود را بعد از یادداشت تا جایی که ممکن است برایتان و اگر هزینه ای زیاد در بر نخواهد داشت حل نمایید. بعنوان مثال اگر مشکل کم نوری را دارید می توانید با اضافه کردن چند لامپ یک دست و در صورت امکان طرح دارآن را برطرف کنید یا اگر دکوری ها و مبلمان قدیمی و کهنه ای دارید آن را با مبلمان جدید جایگزین کنید.

پیشنهاد سوم

در تغییر دکوراسیون هیچ چیزی را هم که عوض نکنید و دست به تغییری نزنید باید دیوارهایتان را به رنگ جلا دهید. استفاده از رنگ های خنثی و بی روح را کنار بگذارید و به سراغ رنگ های شاد و روشن بروید. رنگ هایی مثل کرم ، سفید طرح دار ، سبز لیمویی روشن و … بهترین گزینه برای استفاده هستند.

پیشنهاد چهارم

اگر تمایل دارید که برای تغییر دکوراسیون منزلتان از کاغذ دیواری استفاده کنید دستتان برای انتخاب باز است. به شما توصیه می کنیم به مطالب پیشین که در مورد انتخاب اصولی کاغذ دیواری می باشد سری بزنید و اطلاعات خود را تکمیل کنید. اما در هرصورت توصیه ما به شما این است که در انتخاب طرح کاغذ دیواری مختار هستید اما دقت داشته باشید که از رنگ های تیره زیاد استفاده نکنید چرا که فضا را کسل کننده به نظر می رساند.

پیشنهاد پنجم

به نکته حساسی از بحث رسیدیم و آن هم استفاده از گل و گیاه است. اگر به دنبال احساس آرامش بیشتر و حس مثبت هستید توصیه می شود در گوشه ای از خانه فضا را با عطر و بوی این گیاهان اعم از گل و گیاهان آپارتمانی پر کنید و فضا را روح بخش و تازه نفس کنید.

پیشنهاد ششم

و اما در آخرین نکته باید به ذکر نکته ای بس مهم اشاره کنم که آن هم جابه جایی است. در بیشتر اوقات با یک جابه جایی ساده کل دکوراسیون تغییر پیدا خواهد کرد. برای این مورد نیازی نیست به دور و برتان نگاه کنید که چه شیء یا وسیله ای را جابه جا کنید. کافی است جای مبلمان خود را تغییر دهید آنجاست که شاهد تغییر دکوراسیونی بس عظیم و شگفت انگیز خواهید شد.

در ادامه شما را به دیدن چند طرح دکوراسیون دعوت می نمایم..

۶ پیشنهاد ارزان برای تغییر دکوراسیون منزل + عکس
۵ (۱۰۰%) ۳ votes

درباره مجید خزروان

مجید خزروان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *