پنج شنبه ,۲ آبان ۱۳۹۸
صفحه اصلی / طراحی داخلی / طراحی اتاق پذیرایی و نشیمن / مشکی پسندان بخوانند ؛ طراحی دکوراسیون به رنگ مشکی

مشکی پسندان بخوانند ؛ طراحی دکوراسیون به رنگ مشکی

تا اینجا زرق و برق مطالب ما شاید برای شما دل انگیز بوده باشد ، اگر اینطور است این بار نیز با یک شگفتانه دیگر درخدمتتان هستیم . این بار به سراغ کسانی می رویم که بی نهایت به رنگ مشکی علاقه مند و خواهان استفاده از این رنگ در تمامی محیط زندگی شان هستند.

رنگ مشکی بسیار رنگ گیرا و جزء خانواده رنگ های خنثی به شمار می رود. استفاده از این رنگ در انتخاب رنگ لباس گاهاً برای شما پیش آمده است و همیشه برایتان راضی کننده و جذاب بوده است. اما دقت کنید حتی در انتخاب رنگ لباس شما نمیتوانید رنگ مشکی پیراهنتان را با یک شلوار مشکی ست کنید ؛ چرا که ترکیب ناهمگونی دارند . درنتیجه شما برای استفاده از رنگ مشکی نیازمند به یک رنگ ترکیبی مناسب درکنار این رنگ دارید.

در طراحی دکوراسیون منزل نیز اگر شما به استفاده از رنگ مشکی در دکوراسیونتان اصرار دارید بایستی اصولی را رعایت کنید و بدانید در چنین مواردی باید چگونه طراحی و اجرا کنید.

انتخاب تم رنگی

در طراحی دکوراسیون منزل به رنگ مشکی باید توجه داشته باشید رنگ مشکی به تنهایی غیرقابل استفاده و به هیچ عنوان زیبا نیست. رنگ مشکی با رنگ های خاصی ترکیب می شود و هر رنگی قابل ترکیب با رنگ مشکی نیست. ترکیب های زرد – مشکی ، سفید – مشکی ، آبی – مشکی و قرمز -مشکی بسیار طراحی شما را دل انگیز و جذاب خواهد کرد. اما توجه داشته باشید برای منزل فقط می توانید از ترکیب سفید-مشکی استفاده کنید. دیگر ترکیب ها برای مغازه داران و دفاتر کاری مورد استفاده قرار می گیرد.

منزلی سرتاپا مشکی اما اصولی

برای استفاده از رنگ مشکی در منزل شما باید وجه تمایز برای آن قائل شوید و همانطور که در بالا اشاره شد بایستی از رنگ سفید ترکیب بگیرید. اگر قصد آن دارید که دیوارها تماماً به رنگ مشکی باشد پس کف یا سقف را به رنگ روشن انتخاب کنید و یا اگر در تماماً مشکی استفاده کنید پس ملزوماتی مانند مبل ، چهارچوب در و پنجره و دیگر از این اقلام را به رنگ سفید انتخاب کنید تا بتوان از همدیگر تمیز داد.

طراحی دیوارها

اگر دیوارهای منزلتان را دوست دارید به رنگ مشکی رنگ آمیزی کنید ، پیشنهاد ما این است که براساس مطلبی که دربالا به ترکیب رنگ اشاره شد ، دیوارهای مقابل هم را یک رنگ قرار دهید. به طوری که دیوارسفید در کنار دیوار مشکی قرار گیرد. برای طراحی روی دیوارها نیز می توانید از یک طرح با رنگ مخالف روی دیوارها بزنید. اگر دیوارتان به رنگ مشکی است ، طرح آن را سفید بزنید و بالعکس.

مشکی پسندان بخوانند ؛ طراحی دکوراسیون به رنگ مشکی
۵ (۱۰۰%) ۱ vote

درباره زهرا پناهی

زهرا پناهی
زادۂ هفدهمین روز از آخرین فصل بهار / کارشناس بازاریابی کسب و کارهای نوین / کارشناس وبلاگ نویسی در زمینه معماری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *