چهارشنبه ,۱ آبان ۱۳۹۸
صفحه اصلی / طراحی داخلی / طراحی اتاق پذیرایی و نشیمن / بهترین دکوراسیون منزل برای اجاره نشینان

بهترین دکوراسیون منزل برای اجاره نشینان

زندگی اکثر آدمیان امروزه در فضای کوچک و بسته ای به نام آپارتمان می گذرد  و اگر به گمان این باشید که دکوراسیون به چه کار این خانه ها می آید و فضای خسته کننده ای را همیشه به همراه خواهد داشت باید بگویم سخت در اشتباهید. بسیاری از شما خوانندگان عزیز این مطلب شاید اجاره نشین باشید و شاید از خود سوال کنید . چگونه در خانه ای که برای شما نیست می توانید تغییر ایجاد کنید؟!

در خانه های اجاره ای با اینکه محدودیت هایی برای تزیین و دکوراسیون فضای خانه معمول است اما شما می توانید با راهکارهایی ساده فضای ساده آپارتمان اجاره خود را به نحو احسن تمام و کمال انجام دهید و البته با کسب اجازه از صاحب خانه که ضروری است.

تزئینات عمودی را جدی بگیرید

شما می توانید به جای آنکه به کف خانه خود که حال ممکن است از جنس های متفاوتی پوشیده باشد حال خواه از پارکت یا سرامیک استفاده کرده باشد یا موکت کاری شده فرقی ندارد ، اما در کل ذهن خود را به کار روی دیوار و طرح ریزی روی آن معطوف نمایید. تا جایی که برایتان راه دارد از تزئینات دیواری به صورت عمودی استفاده کنید مانند کاناپه های جمع شو که از یک طرف بعنوان قفسه کتاب استفاده می شود و از طرف دیگر بعنوان کاناپه که بسته به تعداد میهمانان باز و بسته خواهد شد . با این کار از فضای خود بصورت بهینه استفاده کرده اید.

آلبوم عکس دیواری

شما می توانید با استفاده از قاب عکس های مستطیل و مربع شکل ظاهری بسیار شیک و مدرنی را در اتاق خواب ها یا در اتاق نشیمن خلق کنید که باعث می شود دیواری منحصر به فرد داشته باشید. این مورد بسیار ارزان و زیبا و کارآمد به شمار می رود.

خرید مبلمان

یکی از اصولی ترین راه ها برای تغییر در دکوراسیون افزودن یک دست مبلمان شیک و کاربردی به فضای منزلتان است. معمولا در فضاهای بسته ای چون آپارتمان از مبلمان L شکل استفاده میکنند که فضای کمتری را نیز اشغال می کند. اگر برایتان خرید مبلمان نو مقدور نیست می توانید دست دوم تهیه کنید. در هر صورت مبلمان یکی از اجزای اصلی دکوراسیون به شمار می رود.

نور و روشنایی

از آنجایی که خانه اجاره ای از پیش نورپردازی آن انجام شده است و شما نیز نمی توانید خودسرانه دستی به این کار پر هزینه بزنید پس می توانید فضای اتاق خود را با لامپ های دیواری طرح دار ، لامپ های سقفی طرح دار و انواع لوسترها که در بازار در انواع و اقسام موجود است را خریداری و استفاده کنید. در اینجا ذکر این نکته بسیار حائز اهمیت است که حفظ روشنایی مناسب در فضای اتاق و منزل شما تا حد زیادی به نوع چیدمان و جلوه گر شدن ملزومات یک اتاق کمک خواد کرد.

استفاده از گیاهان

اگر به دنبال آن هستید که همیشه حس طراوت و شادابی در خانه شما موج بزند و از خستگی کار و زندگی روزمره با استشمام یک دم و بازدم هوای دل و روحتان تغییر کند و از حال منفی به حال مثبت برسید استفاده از گل و گیاه در آپارتمان شما که بسیار کم هزینه است را پشت گوش نندازید که بسیار ایده عالی و جذابی برای تغییر در دکوراسیون شما خواهد بود.

بهترین دکوراسیون منزل برای اجاره نشینان
۵ (۱۰۰%) ۲ votes

درباره مجید خزروان

مجید خزروان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *